قوانین کاربر 
قوانین بازی ایکس گان بخشی از شرایط و ضوابط بازی را تشکیل می‌دهند. کلیه بازیکنان با تایید این قوانین در زمان ثبت‌نام و خرید بازی، ضوابط و مقررات آن را قبول می‌کنند و ملزم به رعایت کامل قوانین هستند. در صورت اعمال مسدودیت یا جهت بررسی فعالیت‌های مجاز و غیرمجاز، باید با بخش پشتیبانی (سیستم تیکت داخل بازی یا سایت یا اکانت تلگرام پشتیبانی بازی  سایت رسمی بازی و ایمیل support@playxgun.com ) تماس حاصل نمایید.‌

تلاش در جهت دور زدن قوانین بازی به عنوان تخطی از ضوابط و مقررات تلقی می‌شود و مجازات مقتضی اعمال می‌گردد. برای بازیکنانی که مایل به حذف حساب خود یا در جریان انجام این کار هستند نیز همچنان کلیه قوانین بازی قابل اعمال هستند.

بخش 1. اکانت (حساب کاربری)
بخش 1.1 هر بازیکن مجاز به داشتن و بازی کردن با تنها دو اکانت در بازی ایکس گان است. دارا بودن هرگونه حساب کاربری دیگری در بازی تخلف محسوب می‌شود.
اکانت‌هایی که به جهت نفع دیگر اکانت‌ها و تبانی به منظور کسب امتیاز، رسیدن سطوح بالاتر، خرید و هر عمل دیگر به وجود آمده‌اند، در صورت شناسایی به طور کامل و برای همیشه مسدود می شوند در صورت انجام دوباره حساب کاربر تا 10 سال بن می شود.

بخش 1.2 دارنده اکانت همان شخصی است که آدرس ایمیل‌اش با آن حساب کاربری مرتبط و فعال شده است. اگر مایل به تغییر آدرس ایمیل مرتبط هستید، این کار را می‌توانید در اکانت خود با استفاده از گزینه «تغییر آدرس ایمیل» انجام دهید. در موارد مشکوک، ممکن است از بازیکن درخواست شود که با آدرس ایمیل ثبت‌ شده حساب خود، ایمیلی به بخش پشتیبانی بنویسد تا محرز گردد که بازیکن همان شخص دارنده اکانت است یا خیر. هیچ یک از اعضای استودیو فینکس گیمز یا ایکس گان به هیچ وجه رمز عبورتان را تقاضا نمی‌کنند مگر این درخواست به مشکل فنی بازی ربط داشته باشد.
بخش 1.3 اشتراک‌گذاری رمز عبور اکانت‌ها مجاز نیست. اشتراک‌گذاری رمز اکانت شخص کاربر یا کاربر دیگری به هر نحوی مجاز نیست و شامل مسدود کردن موقت می‌شود و مسئولیت اینکار کاملا با صاحب اکانت خواهد بود. هرگونه ادعای هک، لاگین غیرمجاز و خسارت‌های وارده از محل این اتفاق بر عهده صاحب اکانت خواهد بود و شرکت فینکس گیمز هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت. اکانت‌های ثبت‌نام شده با ایمیل‌های موقت، بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد. خرید و فروش اکانت، خرید و فروش منابع، طلا، اسلحه‌ها و کلیه آیتم‌ها، خدمات و سرویس‌هایی که داخل بازی ایکس گان وجود دارند، مجاز نیست و برای هر دو طرف، جریمه سنگین یا حتی امکان حذف اکانت را در پی خواهد داشت و شرکت ایکس گان می‌تواند به صورت حقوقی و قضایی این موارد را پیگیری کند. اکانت‌هایی که رمز آنها در اختیار دیگران است یا مشترکاً از یک رمز عبور یکسان استفاده کنند، شرکت ایکس گان بابت خسارات وارده به حساب کاربری مورد نظر از سوی شخصی که رمز عبور آن را دریافت کرده، غرامتی به دارنده اکانت پرداخت نخواهد کرد و مسئولیت کامل اکانت بر عهده صاحب آن است.

بخش 2. استفاده از برنامه‌های هک و سرویس‌های غیر‌مجاز
برای اجرای بازی ایکس گان نباید هیچ برنامه‌ای هم زمان با بازی ایکس گان اجرا شود. همچنین استفاده از اسکریپت‌ها، کدها و ابزارها یا روبات‌های نرم‌افزاری برای خودکارسازی اقدامات مربوط به اکانت بازی ایکس گان یا شبیه‌سازی ویژگی‌های داخل بازی ممنوع است. استفاده از ابزارهای هک به هر نحوی که باعث تغییر اطلاعات اکانت کاربر یا کاربران دیگر یا درگاه پرداخت و برهم زدن نظم بازی شود یا باعث برتری بازیکنی نسبت به بقیه بازیکنان شود یا منابع و آیتم‌ها یا قابلیت‌‌های بازیکن را تغییر دهد، با هر نوع و روشی مجاز نیست و شامل جریمه سنگین یا حذف حساب‌ کاربری و پیگیری قضایی خواهد شد و کاربر باید غرامت به استودیو بپردازد که 70 درصد این غرامت هزینه خیریه و 30 درصد باقی صرف کد های هدیه و قرعه کشی های رایگان در بازی برای سایر بازیکنان می شود.
کلیه اطلاع رسانی های بازی در شبکه های اجتماعی رسمی بازی اطلاع رسانی می شود، مانند اخبار، مسابقات، فروش های ویژه (آفرها) تخفیف ها و تمام مواردی که به بازی ارتباط دارد. لطفا برای امنیت اکانت خود و حساب بانکی خود بر روی هیچ لینک دیگری در سایتها، و پیج ها و صفحات اجتماعی به غیر از صفحات رسمی ایکس گان کلیک نکنید، چون احتمال دارد اطلاعات اکانت شما در بازی یا رمز دوم کارت شتاب شما توسط افراد سود جو لو رود، به طور کلی هیچ سایت و شرکت و فردی نمی تواند به شما نسخه رایگان و امکانات رایگان در بازی ایکس گان ارائه بدهد، اگر فردی یا سایتی یا پیجی در شبکه های اجتماعی چنین ادعایی کرد ، به هیچ عنوان بر وی لینک های داخل آن سایت و پیج کلیک نکنید، و بلافاصله آن را به بخش پشتیبانی گزارش دهید. اگر کاربری موارد امنیتی فوق را رعایت نکند، احتمال دارد اطلاعات اکانتش در بازی یا رمز دومش در بانک توسط افراد سود جو دزدیده شود ، در چنین شرایطی شرکت ایکس گان و بخش پشتیبانی هیچ مسئولیتی را بر عهده نخواهند گرفت و تمام مسئولیت ها بر عهده خود کاربر خواهد بود.

بخش 3. خطاها و باگ‌های بازی ایکس گان
از خطاهای بازی، درگاه پرداخت و دیگر بخش‌های داخل بازی نمی‌توان به نفع یک اکانت سوء استفاده کرد، بلکه این خطاها باید به تیم پشتیبانی گزارش داده شوند. سوء استفاده از هرگونه خطا و باگ در بازی ایکس گان، درگاه پرداخت، بخش پشتیبانی و شبکه‌های اجتماعی مشمول مجازات سنگین خواهد شد و شرکت فینکس گیمز می‌تواند از فرد یا افراد خاطی به مراجع قضایی رسما شکایت کند.

بخش 4. خرید/فروش اکانت‌ها
خرید یا فروش اکانت‌ها، منابع، اسلحه‌ها، آیتم‌ها، پوسته اسلحه‌ها، طلا، گروه و هرگونه المان دیگر در بازی یا خدمات ارائه‌شده از سوی اشخاص ثالث به هر نحوی که به بازی مربوط شود ممنوع است و هر دو طرف شامل جریمه سنگین یا حذف حساب کاربری‌شان خواهند شد. اگر اکانتی بدون دلیل موجه، یکی از موارد فوق را از کاربران دیگر دریافت کند باید بلافاصله آنها را به تیم پشتیبانی بازی ایکس گان گزارش دهد، در غیراینصورت به عنوان خرید غیرمجاز المان‌های بازی ایکس گان ، جریمه خواهد شد. همچنین شرکت فینکس گیمز و کلیه همکاران و نمایندگی‌های آن در سراسر دنیا این حق را دارند تا به مراجع قضایی کشوری که فرد خاطی در آن مستقر است، شکایت خود را تسلیم کنند.

بخش 4.1 تنها مرجع و کانال رسمی تایید شده و معتبر برای خرید بازی ایکس گان، وب‌سایت بازی ایکس گان و فروشگاه رسمی وب‌سایت هیولا است. عواقب و مشکلات احتمالی خرید از هر کانال، بستر اینترنتی و غیراینترنتی، به هر شکل و روشی که توسط تیم ایکس گان تایید نشود، قابل پیگیری نخواهد بود و مسئولیت کامل هزینه انجام شده بر عهده‌ی کاربر خاطی خواهد بود. به منظور تاکید بیشتر و شفافیت عمومی، خرید و فروش در کانال‌ها و صفحات شبکه‌های مجازی و وب‌سایت‌های تایید نشده توسط فروشگاه ایکس گان و فینکس گیمز ، ممنوع است.

بخش 5. ادب و نزاکت
بخش 5.1 بازیکنان موظف هستند با رعایت ادب با هم ارتباط برقرار کنند. همچنین نامه‌نگاری آنها با ناظران و مدیران بازی و بخش پشتیبانی باید مودبانه و در چارچوب اخلاقیات و عرف اجتماعی باشد، در غیر اینصورت شامل جریمه خواهند شد.

بخش 5.2 نام کاربری، نام گروه، نام اتاق، اسم مستعار، صحبت‌های کاربران شامل عمومی، خصوصی و سایر محتواهای نامناسب که شامل کلمات زشت، توهین‌آمیز، جنسیتی، نژادپرستانه و قومی، مذهبی یا ضد دینی؛ رفتار ناشایست نسبت به مذهب، نژاد، ملیت، جنسیت، گروه سنی یا گرایش جنسی باشد، بدون هشدار قبلی توسط تیم پشتیبانی قابل ویرایش است و با صاحب اکانت برای همیشه 10 سال در بازی مسدود خواهد شد. گروه‌هایی که دارای نام‌ها یا محتواهای نامناسب در پروفایل خود، انجمن‌های عمومی یا هرگونه مکان عمومی دیگر باشند، در صورت مشاهده بلافاصله حذف خواهند شد.

بخش 5.3 اعمال زیر در تمام بخش‌های بازی، انجمن بازی و کلیه شبکه‌های اجتماعی رسمی ایکس گان ممنوع هستند:
ادبیات و الفاظ زشت و زننده به هر نوعی: توهین‌آمیز، جنسیتی، نژادپرستانه یا ضد دینی
رفتار ناشایست نسبت به مذهب، نژاد، ملیت، جنسیت، گروه سنی یا گرایش جنسی یا تهدید دیگر بازیکنان به هر شکلی (کل‌کل‌های مودبانه داخل بازی شامل این قانون نیست)
تهدید کارمندان شرکت فینکس گیمز  به هر نحوی؛ پیشنهاد رشوه به هر شکلی، جعل هویت اعضای شرکت یا ادعای همکاری با آنها، فحش و ناسزا به اعضای استودیو و دیگر بازیکنان

بخش 5.4 بازی باید از سیاست‌ها و اعتقادات مذهبی و باورهای قومی و فرهنگی دنیای واقعی دور نگه داشته شود. بازیکنان اجازه تحمیل این موارد به هر نحوی به دیگر بازیکنان یا مدیران بازی را ندارند. در صورت مشاهده این موارد با کاربر متخلف برخورد جدی خواهد شد.

بخش 5.5 انتشار و نمایش مطالب نامناسب سیاسی، مذهبی و جنسی در تمام بخش‌های بازی ، انجمن و شبکه‌های اجتماعی بازی ایکس گان ممنوع است.

بخش 5.6 پیام‌های داخل بازی صرفاً با رضایت هر دو طرف قابل انتشار است. انتشار پیام‌ها یا ایمیل‌های تیم فینکس گیمز و ایکس گان بدون کسب اجازه و تاییدیه رسمی، ممنوع است.

بخش 5.7 هرگونه تبلیغات به هر نحوی، شامل نرم‌افزار، وب سایت، کانال و صفحه در شبکه‌های مجازی، گروه، محصولات و خدمات دیگر که به بازی ایکس گان مرتبط باشند، با هر روش و نوعی به طور کامل ممنوع و غیرمجاز است و حساب کاربری متخلفین مشمول جریمه یا حتی مسدود خواهد شد(در صورت تولید محتوا برای بازی شما توسط استودیو و صفحه های هواداری پروموت و در صورت کیفیت بالای محتوا دونیت خواهید شد ).

بخش6. جریمه‌ها

بخش 6.1 در صورت نقض قوانین بازی یا شرایط و ضوابط، اکانت مسدود می‌شود و با اعمال جریمه مطابق با تخلف صورت‌ گرفته، آن حساب کاربری به تشخیص مدیران و کارمندان شرکت فینکس گیمز قابل آزادسازی خواهد بود. نام‌های نامناسب برای اکانت‌ها شاید بدون اطلاع قبلی تغییر کنند و صاحب حساب کاربری شامل جریمه شود. هرگونه زیان در زمان مسدود بودن اکانت، از جمله تمام شدن مدت استفاده از سلاح‌ها، آیتم‌ها و موارد مشابه، از طرف شرکت فینکس گیمز جبران نخواهد شد.

بخش 6.2 در رابطه با مسدود شدن اکانت‌ها، چنانچه بازیکنی از تصمیمات هر یک از ناظران ناراضی باشد، فقط باید از طریق پیام‌های داخل بازی (تیکت) یا از طریق ایمیل پشتیبانی بازی با مدیران و بخش پشتیبانی بازی بحث و گفتگو کند. هیچ راه ارتباطی دیگری (ارتباط تلفنی، تلگرامی، واتس اپ، اسکایپ، تیم اسپیک، و غیره …) توسط تیم فینکس گیمز تایید نمی‌شود و مجاز نیست. بحث و گفتگو در مورد مسدود شدن، حذف اکانت‌ها و پیامدهای آنها در حضور عموم مجاز نیست. تیم «فینکس گیمز» اطلاعات مربوط به مسدود شدن اکانت‌ها را برای اشخاصی به‌جز شخص یا اشخاص ذیربط فاش نخواهد کرد. صاحب اکانت مورد نظر هیچ حق و مجوزی را برای افشاسازی و صحبت پیرامون موارد ذکر شده ندارد و نمی‌تواند اطلاعات و محتوای ایمیل‌ها و تیکت‌ها را به سایر بازیکنان و افراد دیگر نشان دهد و آنها را منتشر کند. در صورت تشخیص و مشاهده تخلف، طبق قانون از فرد مورد نظر به مراجع قضایی شکایت به عمل می‌آید.

بخش 6.3 اکانت‌هایی که نسبت به فروش ابزارهای هک، فروش بازی یا تبلیغ ابزارهای غیرمجاز اقدام می‌کنند، ممکن است بدون هشدار قبلی حذف شوند. شرکت فینکس گیمز این حق را دارد تا در صورت مشاهده موارد گفته شده، به مراجع قضایی شکایت خود را تسلیم کند.
بخش 6.4 اکانت‌هایی که به طور مستمر از ابزارهای هک استفاده می‌کنند، ممکن است برای همیشه مسدود شوند و میزان خرید صاحب اکانت به هیچ عنوان در مسدود شدن اکانت وی تاثیرگذار نخواهد بود.
بخش 6.5 اکانت‌های که از ادبیات زشت و زننده در داخل بازی استفاده می‌کنند، ابتدا چند روز جریمه‌ی سکوت (ناتوانی در ارتباط و صحبت با دیگر کاربران) می‌شوند و اگر دوباره تکرار کنند، اکانت آن ها بن دائم خواهد شد و نمیتوانند وارد بازی شوند

بخش 7. بند مسابقات
بخش 7.1 ثبت‌نام و شرکت در کلیه مسابقات بازی ایکس گان رایگان است و هیچ فردی اجازه دریافت مبلغ برای شرکت در مسابقه از کاربران را ندارد.
بخش 7.2 قوانین و دستور العمل اجرای مسابقات از سوی شرکت فینکس گیمز و تیم ایکس گان قبل از انجام هر مسابقه اعلام می‌شود و هر کاربر و تیمی که این قوانین را لحاظ نکند، از دور رقابت‌ها حذف خواهند شد.
بخش 7.3 اگر بازیکن یا تیمی در طی انجام مسابقات از ابزارها، نرم‌افزارها و روش‌های غیر‌مجاز و ممنوع استفاده کند، به طوری که باعث برتری بازیکن یا برهم خوردن نظم بازی شود، جریمه سنگین خواهد شد و از دور رقابت‌ها حذف می‌شود.
بخش 7.4 مجری و داور کلیه مسابقات، تیم اجرایی ایکس گان و شرکت فینکس گیمز خواهند بود و رای آنها در کلیه مسابقات لازم‌الاجرا خواهد بود و کاربر حق هیچ گونه شکایتی را ندارد.
بخش 7.5 قوانین مسابقات محلی، کشوری و بین المللی ایکس گان کاملا بر اساس شرایط و قوانین کشور تدوین شده‌اند و هر تصمیمی توسط مدیران و داوران بازی برای هر فرد و تیمی به عنوان شرکت‌کننده، برنده و بازنده توسط کلیه بازیکنان لازم‌الاجرا است و هیچ بازیکن و تیمی حق اعتراض به تصمیم‌های گرفته شده را نخواهد داشت.
بخش 7.6 اعزام تیم به مسابقات کشوری و بین‌المللی تنها با رعایت کلیه استاندارد‌های بازی ایکس گان و تیم فینکس گیمز انجام خواهد شد و اگر بازیکن و تیمی این شرایط را احراز نکند، تیم و بازیکن دیگری جایگزین آنها خواهد شد.
بخش 7.7 جوایز مسابقات با دستورالعمل اعلام شده به تیم‌های برنده اهداء خواهد شد و هیچ تیم یا بازیکنی حق اعتراض به میزان، مبلغ، نوع جایزه‌ها و اینکه به چه کسی چه جایزه‌ای داده شده را نخواهد داشت.
بخش 7.8 اگر در روند ثبت‌نام، کاربر یا تیمی نتواند در زمان تعیین شده ثبت‌نام کند از دور رقابت‌ها حذف می‌شود.
بخش 7.9 اگر در جریان مسابقات، بازیکن یا تیمی قوانین مسابقات را رعایت نکند و به مدیران و داوران بازی فحاشی و توهین کند، بلافاصله از دور رقابت‌ها حذف خواهند شد. معترضین می‌بایست تنها توسط سرگروه خود اقدام به تماس با ناظران و داوران بازی کنند و این موضوع را به آنها اطلاع دهند.
بخش 7.10 مسئولیت کلیه اتفاقات احتمالی و پیش بینی نشده شامل قطع اینترنت، سرعت کم، مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سمت کاربر بر عهده ایشان است و اگر هر کدام از موارد فوق یا موارد مشابه باعث شود تا بازیکن نتواند به بازی و مسابقات ادامه دهد، خود به خود از دور رقابت‌ها حذف می‌شود و مسئولیت این موارد به طور کلی بر عهده بازیکن است.

بخش 8. محتوا
بخش 8.1 کلیه محتواهای تولید شده توسط کاربر در کانال‌های شخصی، رسمی، عمومی و خصوصی بر عهده سازنده محتوا است و شرکت فینکس گیمز هیچ مسئولیتی از بابت تولید، تدوین، نحوه‌ی انتشار و بازخوردهایی که این محتواها دریافت می‌کنند، نخواهد داشت.
بخش 8.2 اگر از هر یک از تصاویر، صداها، کدها، اسکریپت‌ها و بخش‌های مختلف بازی فینکس گیمز به هر نحوی، استفاده تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی علیه بازی ، شرکت فینکس گیمز شود، شرکت می‌تواند از کاربر یا افراد متخلف در مراجع رسمی شکایت کند.
بخش 8.3 هیچ فرد، گروه یا شرکتی نمی‌تواند بدون اجازه رسمی از شرکت فینکس گیمز اقدام به تبلیغ و بهره‌برداری از المان‌های مختلف بازی، آیکان‌ها، صداها، تصاویر، پوسترها و ویدئوهای رسمی و لوگوی بازی کند، در غیر اینصورت شرکت فینکس گیمز می‌تواند از افراد متخلف در مراجع رسمی شکایت کند.

بخش 10. خرید در بازی
بخش 10.1 تنها مرجع و کانال رسمی تایید شده و معتبر برای خرید بازی ایکس گان، وب‌سایت بازی و فروشگاه هیولا است. هر کانال، صفحه و بستر اینترنتی و غیراینترنتی، به هر شکل و روشی اقدام به فروش بازی، سلاح یا هر المانی در بازی کند، مشمول پیگیرد قضایی می‌شود و به هیچ‌وجه مورد تایید فینکس گیمز و مسئولین رسمی بازی ایکس گان نیستند.
بخش 10.2 کاربران تنها باید زمانی اطلاعات کارت و رمز دوم خود را در درگاه پرداخت بانک سامان وارد کنند که آدرس وب سایت  https://sep.shaparak.ir باشد، در غیر اینصورت مسئولیت کلیه اتفاق‌های ناگوار بعدی شامل دزده شدن کارت، رمز دوم کاربر و خالی کردن کارت توسط افراد سودجو بر عهده کاربر است.
بخش 10.3 هیچ از اعضا و کارکنان شرکت فینکس گیمز اطلاعات امنیتی کارت شما شامل رمز دوم و رمز اول را نمی‌پرسند. لطفا این اطلاعات را در اختیار هیچ فردی قرار ندهید. در غیر اینصورت مسئولیت کلیه اتفاقات و عواقب بعدی بر عهده خود شما خواهد بود.
بخش 10.4 کلیه خریدهای شتابی (درگاه رسمی بانک) بین 1 تا 10 دقیقه زمان نیاز دارند خرید شما را انجام دهند، اگر پس از این زمان خرید انجام نشد، لطفا تنها به بخش پشتیبانی تیکت بزنید و شماره کارت 16 رقمی، زمان خرید و مبلغ خرید خود را در تیکت ضمیمه کنید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی موضوع را برای شما پیگیری کنند.
بخش 10.5 اگر به هر دلیل اطلاعات کارت شما و رمز دوم‌تان به دست افراد سودجو افتاد، لطفا قبل از هر کاری رمز دوم خود را تغییر دهید و حساب خود را خالی کنید. سپس از حساب خود پرینت بگیرید و اگر خریدهای غیر مجاز از کارت شما انجام شده، به پلیس فتای شهر خود مراجعه کنید و موضوع را به صورت حقوقی پیگیری نکنید. شرکت فینکس گیمز نمی‌تواند بدون دستور قضایی اطلاعات این خریدهای را در اختیار شما قرار دهد و این فرآیند حتما می‌بایست به صورت قضایی و از کانال پلیس فتا انجام شود. ارتباط مستقیم کاربر نمی‌تواند راه حل مسئله و مشکل باشد.
بخش10.6 مسئولیت خریدهای انجام شده توسط هر کارتی در بازی ایکس گان و فروشگاه هیولا بر عهده صاحب کارت است و اگر صاحب کارت پیامک (SMS) تایید را دریافت کند و نسبت به این موضوع بی‌اهمیت باشد، شرکت فینکس گیمز هیچ مسئولیتی از بابت استفاده افراد دیگر شامل نزدیکان، دوستان و افراد دیگر از کارت مورد را نظر را نخواهد داشت و هیچ پولی به کارت استفاده شده مرجوع نخواهد شد.
بخش 10.7 فروش‌های ویژه در بازی ایکس گان که به صورت دوره‌ای راه‌اندازی می‌شوند، برای هر کاربر یکبار قابل استفاده هستند و اگر کاربری با روش‌های هک و متفرقه اقدام به استفاده بیش از اندازه تعریف شده از این فروش‌های ویژه برای اکانت خود و دیگران کند (یکبار برای هر کاربر) حساب کاربری وی برای همیشه مسدود خواهد شد و شامل جریمه و پیگرد قضایی می‌شود.
بخش 10.8 کلیه خریدهای انجام شده در بازی ایکس گان  شامل برگشت هزینه نمی‌شوند و کاربر می‌بایست پیش از پرداخت، به مبلغ و محصول خریداری شده دقت کند.
بخش 10.9 شرکت فینکس گیمز می‌تواند کلیه موارد مشکوک در بازی و خریدهای انجام شده را رصد کند و حساب کاربری کاربران مشکوک را مسدود کند. کاربر و صاحب اکانت برای رفع مسدودی می‌بایست احراز هویت کند و همکاری لازم را با تیم فینکس گیمز به عمل آورد.
بخش 10.10  مسئولیت هرگونه خرید و فروش و واگذاری حساب کاربری، رمز اکانت، اسلحه و المان‌های درون بازی بر عهده خود صاحب اکانت است و شرکت فینکس گیمز هیچ مسئولیتی در این زمینه قبول نمی‌کند.

بخش 11. بند تغییر و اصلاح قوانین
بخش 11.1 حق تغییر قوانین در هر زمان برای شرکت فینکس گیمز محفوظ است.
بخش 11.2 اگر هر یک از مقررات بازی بی‌اعتبار یا بی‌اثر شوند، این امر روی اعتبار سایر مقررات تأثیری نخواهد گذاشت. شرکت فینکس گیمز متعهد است که مقررات بی‌اثر را در اسرع وقت با مقررات جدید جایگزین کند و از طریق وب‌سایت، کانال و صفحات رسمی خود به اطلاع بازیکنان و مخاطبان برساند.